• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Диви животни Гепард џунгла шума Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Диви животни Гепард џунгла шума Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капакот На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство. Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контура Мат : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капакот На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Убав Подарок за Вашиот Пријател и Семејство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ