• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плетен Џемпер за ноќта На вештерките За Жени Со Симпатична Шема На Духови Готска Улична Облека Трикотажа Со Долги Ракави Лесни Тенки Дуксери Со Пуловер Зелена XXL

Плетен Џемпер за ноќта На вештерките За Жени Со Симпатична Шема На Духови Готска Улична Облека Трикотажа Со Долги Ракави Лесни

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

94 "Должина : 58см/22. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43. Големина.31 "Ракав : 73.53 " Должина : 59см/23.73 "Ракав : 70см/27. Големина.Ако сакате Повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Празник Трендовски Попуст/Дозвола За Заштеда На Fall Зима/Попуст За Ново Пристигнување/Враќање Во Нов Стил/Флеш Избор на денот За Џемпери со Долги Ракави За Жени Штедење Кошули Облечени Секојдневни Плус Големина : Карактеристики : Плетен Џемпер За Ноќта На Вештерките За Жени Со Симпатична Шема На Духови Готска Улична Облека Трикотажа Долг Ракав Лесен Тенок Пуловер Дуксериако сакате уникатен модел Во вашата секојдневна гардероба, Овој Симпатичен Џемпер Од Маргаритка За Жени Облечени Секојдневно Е Точното Парче Што Ви Треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.56 " Должина : 57см/22.39" Ракав : 81cm/31.88 "Ракав : 75см/29. : X-Larage САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48. : XX-Larage САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.03 "Ракав : 78cm/30.61"QPlus Големина Џемпер Фустани Со Хеланки;Џемпери Со Долги Ракави За Жени 2 Пакет;Машки Грди Божиќни Џемпери 4xl;Црн Џемпер Без Ракави Фустан Жени;Џемпер Елек За Мажи Црна;Божиќен Џемпер ЖЕНИ XL;ПЛЕТЕНА КАРДИГАН ЏЕМПЕР ЈАКНА ЖЕНИ;џемпер фустани За Жени Бели;црн плетен кардиган џемпер;грд божиќ џемпер фустан за жени;жени лесни Џемпери;грди божиќни џемпери жени кои светнуваат;Жени Божиќни Џемпери Плус Големини;Џемпер Фустан Без Ракави;Лесна Џемпер Јакна;.Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода.Гаранција по продажбата За Овие врвови за жени обични : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето пакување : 1 * Женски Џемпер Топ-Табела(1 инч=2,54 см) : 0 Големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ