• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Лос Силуета Кариран Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Лос Силуета Кариран Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Смешни биволи карирани во црвена и црна боја на Лос силуета. Инктастична Силуета На Лос Карирана Маица Со Кратки Ракави За Мали Деца Унисекс Црна 3Т. облека За Маици За Мали Лосови за деца со забавна црна и црвена карирана шема на биволи. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. животните облека симпатична подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека hws.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ