• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бен Прунти - ФТЛ: Побрзо Од Светлината Саундтрак-Винил

Бен Прунти - ФТЛ: Побрзо Од Светлината Саундтрак-Винил

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Двојно 180гм винил лп притискање. Инди Инвеститорот Подмножество Игри првпат објавен FTL : Побрзо Од Светлината во светот во 2012 година. Оттогаш, овој неверојатен симулатор на вселенски брод освои безброј награди и е преземен милиони пати. За да ја придружува играта, Бен Пруни состави маестрална научно-фантастична саундтрак која беше воодушевена што ја објави на винил за прв пат! Слушај тука. За да го направиме ова винил снимајќи ја својата крајна правда, го совладавме аудиото Во Студиото За Мастеринг Телеграф. Едвај чекаме да го слушнете вака! Се здруживме Со Леиф Подајски за да дизајнираме винил пакет што ќе ни го разнесе умот со својата прекрасност! Педигрето на леиф вклучува корици на албуми за многу врвни етикети, вклучувајќи ја и познатата рок група, Таме Импала. FTL : Побрзо Од Светлината Саундтрак (Винил).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ