• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
G Stylo 8GB Android паметен телефон сребро

G Stylo 8GB Android паметен телефон сребро

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

LG G Stylo MS631 8 GB GSM отклучен 4 G Android Smartphonethis е LG G Stylo во нова-друга состојба. Предметот ќе дојде со ситни гребнатини на косата. Гребките нема да бидат премногу забележливи. Уредот е отклучен GSM! Ќе работи само со носители на ГСМ. Ако не знаете дали вашиот превозник е GSM или не, ве молиме прашајте !! Содржина на пакетот : *lg g Stylo*Кабел за податоци*Полнач за wallидови*Ве молиме белешка*Ставката доаѓа спакувана во кутија за задниот дел. Вклучено! 3 G податоци способни, 4 G податоци способни, овозможени Bluetooth, Интернет прелистувач, музички плеер, звучник, екран на допир, Wi-Fi способни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ