• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи геометриски во кафеава торба за перење

Едноставно Дејзи геометриски во кафеава торба за перење

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пополнете го вашиот изглед со геометриска торба за перење од нашата колекција на сублин. Boundе го обожавате забавното и светло вибрации на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Било кој од шарените геометриски дизајни од оваа колекција ќе обезбеди совршен акцент на вашето лето. Едноставно Daisy Geometric 28 x 36 инчи кафеава торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ