• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до 5XL

Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до 5XL

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Инспирираното блокирање на бои и мешање на старото училиште “ја прави јакната на ветерницата на Расел, нежен, стилски и функционален. Деталите за перформанси Обезбедувајте го вашиот тренинг да остане на точка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Mesh назад за дополнителен проток на воздух и дишење; рефлексивна лента на грб за дополнителна видливост во услови на слаба светлина; Удобност еластична на задниот дел од половината. Затворање на поштенски патенти. Прикачен аспиратор. Меки, еластични манжетни. Преполн ткаен фронт : 100% полиестер; Ткаен Доби назад : 100% полиестер; Дијамантска текстура мрежа : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Расел во боја, активен ветерница за мажи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ