• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уметничка галерија со ремек -дело елегантно племенско апстрактно платно уметничко печатење, 24 36

Уметничка галерија со ремек -дело елегантно племенско апстрактно платно уметничко печатење, 24 36

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Треперејќи електромагнетни бранови и декоративни сфери со форма се собираат во палета од жолта, црвена и бела боја. Sleek Tribal е племенски инспириран платно уметнички принт од Ники Чу што би изгледало прекрасно во жива украсена просторија. Или можете да висат во бела просторија со остри линии и да додадете многу потребна инфузија во боја. Печатење на галерија завиткано платно 24 "L x 36" H. има апстрактно племенско принт. Подготвени да висат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ