• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Битови и светлина од Нан платно уметнички принт

Битови и светлина од Нан платно уметнички принт

 
DEN 704.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пресметаната текстурална ткаенина на платното се издвојува во ова покори уметничко дело од Нан. Инспирирани од кубистичките и апстрактните уметнички движења, ова парче користи разни различни плоштади во боја за да експериментира со концепти како преклопување и текстура. Резултатите, иако се суптилни, се доста импресивни и му даваат на печатењето маглив изглед што додава мистериозна елеганција на платното. Произведено со печатење со полно крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци со музејски квалитет. Нашиот процес на печатење гарантира дека секое парче е произведено за да ги прикаже најдобрите детали, дозволувајќи им на уметничките дела навистина да заблескаат. Плус, нашата стручна изработка гарантира чист и професионален изглед без потреба од кадрирање. Мерки за печатење : Апстрактна платно уметност. Совршен за дома или канцелариски декор. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ