• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени, женски плус цветни цвеќиња, линија за летово здолниште за лето лето

Уникатни поволни цени, женски плус цветни цвеќиња, линија за летово здолниште за лето лето

 
DEN 511.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова шик здолниште е исечено од мека ткаенина, осигурувајќи се да изгледате ласкаво и се чувствувате удобно во исто време. Ова здолниште има цветна шема, и полите на шутнување што покажува елеганција и женствено. Совршено облечете висока потпетица за да го покажете вашиот изглед на фигура. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународен Големина - Поклоп на половината - Вкупна должина HEM GIRTH1 X - 37 - - 29 3/4 - 90 1/22x -40 1/8 - 30 1/8 - 93 3/43 X - 43 3/4 - 30 1/2 - 97 1/44x - 47 1/4 - 30 7/8 - 100 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени плус цветни линиски линиски летни меди здолништа 100% полиестер. Увезен. Флорално печатење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ