• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
DesignArt Затегнување завеса

DesignArt Затегнување завеса

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој гроздобер ананас со завеса за тропски цвеќиња. Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа зелена завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ