• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Криви кадифено кревет, повеќе бои и големини

Криви кадифено кревет, повеќе бои и големини

 
DEN 3775.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој класичен кревет додава мода и удобност во вашата спална соба со својот шик кадифениот тапацир. Одликувајќи се со мека заоблена силуета, сигурно е да додадете шарм во секоја просторија. Произведено во Илиноис, на главата има цврста рамка од дрво, а полиестер пополнување на пена. Потребно е лесно собрание. Вклучени се рамка за кревети и соодветни тапацирани кревети. Закривен кадифен кревет, повеќе бои и големини : елегантен кадифеен тапацир. Мек заоблен дизајн. Headboard прилагодува до 3 ". Совпаѓање на тапацирани шини и рамка за кревет вклучени. Произведено во Илиноис. Само чисто место. Потребно е душек и пролет на кутијата. Потребно е лесно склопување. Вклучен е хардверскиот комплет. Близнак : 78" L x 41 "W x 54" H . Комплетна : 78 "L x 56" W x 54 "H. Queen : 83" L x 62 "W x 54" H. Кинг : 83 "l x 78" w x 54 "ч. Калифорнија крал : 87" l x 74 "w x 54" ч. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ