• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
DesignArt 'Акварел пустина бура Апстрактна сина' фармерска куќичка сет

DesignArt 'Акварел пустина бура Апстрактна сина' фармерска куќичка сет

 
DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка сон на соништата цела ноќ . - Не е вклучено : Вметнувачот на утешител. Направено од ултра-мек, лесен 100% микрофибер полиестер. Уживајте во заживување на спиењето во пријатните и свилени меки ткаенини кои се чувствуваат мазно и удобно вашата кожа .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ