• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пунтоко Клиренс Женски Панталони Обични Цвеќиња Печатење Еластичен Појас Половината Широки Панталони За Нозе Зелени

Пунтоко Клиренс Женски Панталони Обични Цвеќиња Печатење Еластичен Појас Половината Широки Панталони За Нозе Зелени

 
DEN 442.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Дама Повик Цвеќиња печати Еластична Појас Половината Широк Нога Панталони Trousers Description : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Печатење, Среден Струк,Еластичен Половина3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро.4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, Ново Ти5.Панталоните се совршени за приморски празници итн.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Жени, Девојки Стил : Мода, Секојдневен Тип На Шема : Печатење Декорација : Ништо што добивате : 1 Х Панталони Големина : С Половината : 68см/26.77 "Колк : 115см/45.28" Должина : 97см/38.19". Големина : М Половината : 72см/28.35" Колк : 120см/47.24 "Должина : 98см/38.58". Големина : Л Половината : 76см/29.92 "Колк : 125см/49.21 " Должина : 99см/38.98". Големина : XL Половината : 80cm/31.50 "Колк : 130cm/51.18 " Должина : 100cm/39.37" . Големина : XXL Половината : 84cm/33.07 "Колк : 135cm/53.15 " Должина : 101cm/39.76" . Големина : XXXL Половината : 88cm/34.65 "Колк : 140cm/55.12 " Должина : 102cm/40.16" . Големина : XXXXL Половината : 92cm/36.22 "Колк : 145cm/57.09" Должина : 103cm/40.55 " Женски Панталони Дозвола. Жените плус големина дозвола панталони. Прилики : разгорените панталони за чизми се удобни, совршена количина на истегнување и многу погодни, одлични за јога, риболов, спорт, одмор, плажа, спиење, опуштање и релаксирање дома, секојдневно носење. Овие секојдневни панталони за чизми ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека. Спарете се со секојдневни маици, маици за активна облека или резервоари, дуксери или пријатни преголеми џемпери за врвна удобност и многу други ситуации.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ