• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бебе Бебе Момчиња Девојки Зимски Топол Патент Цврсти Обложени Палта Надворешна Облека Со Качулка Мечка Уши Јакна Надворешна Облека

Бебе Бебе Момчиња Девојки Зимски Топол Патент Цврсти Обложени Палта Надворешна Облека Со Качулка Мечка Уши Јакна Надворешна

 
DEN 632.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 73 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 54см/21.3" Должина : 32см/12.6" Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 58см/22.8" Должина : 35см/13.8" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 62см/24.4" Должина : 38см/15.0" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци биста : 66см/26.0" должина : 41см/16.2" новороденче бебе бебе момчиња девојчиња зимски топол патент Цврсти Обложени Палта Надворешна Облека со качулка мечка уши јакна Надворешна Облека карактеристики : материјал : изработен од издржлив Најлон Надворешност И Меко Полнење Од Полиестерски Влакна. (Не Долу Палто, Тоа Е Долу Алтернатива) ДИЗАЈН : Водоотпорен ветроупорен,За Да Се Загрее. Симпатична хауба, за вашето дете да изгледа поубаво. ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат за 0-2 години бебе. Бидејќи висината и тежината на бебето се различни, големината може да биде преголема или премала. Ако имате какви било прашања или предлози за големината, ве молиме контактирајте не, ви благодариме за разбирањето. СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Цврсти јакни + Џемпер се соодветни за временските услови од околу 50°F(10 ° F)-59°F (15€). ПОДАРОК : Божиќ, Нова Година, Роденден, Забава, Фотографија итн, исто така идеален за секојдневно носење, Најдобар Подарок за Вашето Бебе Момче И Девојче.Материјал : Полиестерстил : Моден Модел Тип : Должина На Цврсти Ракави : долги ракави момчиња палта големина 6-7. момчиња екипажот дуксери големина 8-10. момчиња поштенски дуксери големина 12-14 млади. момчиња лесни јакни големина 14-16. ПРИЛИКИ : детско палто за секојдневно носење, подарок за роденден, забава, облека за играње, одмор, одмор, семеен собир, фотографија, дома или надвор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ