• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рико Индустрии Крајбрежните Каролина Колеџ 12 6 Хром Низ Целата Автомобилска Регистарска Табличка Рамка За АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ

Рико Индустрии Крајбрежните Каролина Колеџ 12 6 Хром Низ Целата Автомобилска Регистарска Табличка Рамка За АВТОМОБИЛ КАМИОН

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Рико Индустрии Ncaa Крајбрежните Каролина Chanticleers Основно 12 "x 6" Chrome Целиот Автомобилски Регистарски Таблички Рамка За Автомобил/Камион/SUV Одличен Подарок За Љубителите На Спортот : Гарантирано дека ќе биде вашата најомилена сопственост бидејќи може да се пофали со привлечна графика и е испишана со името и боите на вашиот омилен состав. Гордо прикажете го името и бојата на вашите омилени тимови. А-Единствен-Колекционерски - Бидете првиот што поседува исклучително издржлива, отпорна на избледување 12" х 6" рамка за автомобил. Стручно изработен, користејќи тежок хром кој гарантира дека вашата рамка може да ги преживее различните сезони и екстремните временски услови. Омилена Рамка за Автомобил/Камион од 12" х 6 " - овој автоматски додаток е совршен за секојдневниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали станува збор за ден на игра на стадион или домашна игра со пријателите оваа рамка на регистарската табличка ќе биде врв на уредот. Високи Перформанси И Разноврсна : оваа сосема нова рамка за додатоци може да се користи на предната или задната страна или на вашиот автомобил, камион или Р.в. Може да се користи и на вашиот трејлер. Има претходно дупчени дупки за завртки за лесно прицврстување на вашиот автомобил. Кавга слободен!. Оживејте Го Вашиот Автомобил Со Официјално Лиценцирана Рамка За Автомобил/Камион-колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатик обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат каде ја добивте Рамката На Рико!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ