• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стариот Зачин Машко Тело Измијте Фиџи Со Палма, оз

Стариот Зачин Машко Тело Измијте Фиџи Со Палма, оз

 
DEN 244.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Старата колекција на мириси За Зачини Е за откривање на свежината на природата но откако ќе тргнете кон најоддалечените места на земјата и ќе стигнете дома ќе откриете дека свежината била во вас цело време затоа што веќе сте одлични, понекогаш само мирисате на смрдлив човек, но тоа е во ред. Фиџи со Палма мириса на место каде што не треба да носите панталони или чевли или да се поздравите со соработниците што не ви се допаѓаат во машината за кафе. Има и мириси на кокос и лаванда. Миењето На Телото на Стариот Зачин Му кажува на нечистотијата и мирисот да одат да му пречат на некој друг. Затоа, донесете го мирисот на вашите авантури дома или мирисајте на авантурите што сеуште не сте ги поминале. Нема да судиме. Само ти, момче. Миењето На Телото на стариот Зачин фиџи има долготраен мирис. Мириса на кокос и лаванда. Ја мие нечистотијата и мирисот. Свежо миење на телото со Палма откриено директно од изворот : ова шише.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ