• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн Куќа 6-Начин Универзална Замена Премин Брава, Сатен Никел

Дизајн Куќа 6-Начин Универзална Замена Премин Брава, Сатен Никел

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнерската Куќа 783324 Бравата За Замена На Креветот и Бањата е за Употреба со Рачки и брави за Дизајн На Куќата. Завршена во сатенски никел и дизајнирана за врати од левата или десната рака, оваа брава за завртки одговара на двата најчести задни сетови во САД (2-3/4-инчи и 2-3/8-инчи). Фрлањето од 1/2 инчи е обложено со никел и не попушта еднаш на место. Овој производ Е сертифициран ANSI Одделение-3, што значи дека овој deadbolt е оценет за станбена безбедност.Овој производ доаѓа со 5-годишна механичка и 5 - годишна гаранција За Замена На гаранцијата За Сатенски Никел, Приватноста/Креветот Одговара на 1-3/8" и 1-3/4" дебели врати. 5-Годишна ограничена механичка/5-Годишна ограничена гаранција за завршна обработка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ