• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ткинг Мода Дами Мода Печатени Долги Ракави Дуксер Обичен Пуловер Дуксер-Бело Ц

Ткинг Мода Дами Мода Печатени Долги Ракави Дуксер Обичен Пуловер Дуксер-Бело Ц

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Спецификации : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневно секојдневно носење, Канцелариски прилики, Клуб, Секојдневни Излегувања, Одмор, Работа итн.стил : Каузална, Флексибилна, Елегантна и Модерна Облека : Одговара на нега На облека со големина : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложеност, виси на суво.производите Вклучуваат : 1 х Жени Топ [Карактеристики] : дизајнот е уникатен, стилски и елегантен, а деталите откриваат модни елементи, совршено покажувајќи ја вашата фигура и поставувајќи го вашиот уникатен темперамент. [Совети За перење] : Машина/ Миење Раце, Користете Само Див Детергент, Перете Одделно/ Не Избелувајте, Перете со слични бои, Перете внатре/ Топло железо. Материјали : Ткинг Модата користи висококвалитетни материјали. Мека ткаенина која е растеглива, лесна, дише и непроѕирна. [Појавување] : Погоден За спарување со фармерки или хеланки, погоден за пролет, лето, aut и зима. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено канцеларија, забава, клуб и состанок. Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. [Најдете Ја Вашата Големина] : ве Молиме внимателно прочитајте ги информациите за големината на сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате и изберете ја големината што најмногу ви одговара за да обезбедите точно вклопување. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние сме среќни да ви служиме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ