• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Многу Важна Личност Новина Биро Знак

Многу Важна Личност Новина Биро Знак

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Новина биро плоча знак за дома или работа. Именската плоча е црна со бели букви. Плоча слајдови во сребрен алуминиумски држач за биро. Знаци Билита Многу ВАЖНА Личност Новина Биро Знак, Одличен подарок за вашиот дом или канцеларија,Премија Ласерски Врежана Пластика,Црна Име Плоча Сребрена Маса Носителот,2" х 10" Табличка со Имиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ