• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
BallsFHK Женски Долг Ракав Печатење Дуксери Дуксери Облека Тинејџерка Обичен Џемпер Пуловер Женски Дуксери Трендовски

BallsFHK Женски Долг Ракав Печатење Дуксери Дуксери Облека Тинејџерка Обичен Џемпер Пуловер Женски Дуксери Трендовски

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 64cm/25.20" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 124см/48.82" рамо : 66см/25.98" ракав : 48см/18.90" должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 130см/51.18" рамо : 67см/26.38" ракав : 49см/19.29" должина : 71см/27.95"големина : xxl биста : 136см/53,54" рамо : 68см/26,77" ракав : 50см/19,69" должина : 72см/28,35"големина : хххл Биста : 144см/56,69" рамо : 70см/27,56" ракав : 52см/20,47" должина : 73см/28,74"големина : ххххл биста : 152см/59.84" рамо : 72см/28.35" ракав : 54см/21.26" должина : 74см/29.13"големина : хххххл Биста : 160см/62.99" Рамо : 74см/29.13" Ракав : 56см/22.05" Должина : 75см/29.53"1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Пол : Женски5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не ми пречи4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултации должина : Редовен Стил : секојдневен, метод на секси перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење : соодветна големина повод : Секојдневен, Материјал : Полиестерска Дебелина : Стандардно ќе добиете : 1 х женски топ2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.Тип на шема : печатење опис3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци 100% Полиестер. Увезени. Удобно, течно вклопување. Мода, секојдневен и шармантен стил дуксер за дуксери за жени, женски модни Врвови За пуловер, апсолутно прекрасен стилски. Повод : погоден за пролет и fall за работа, спорт и секојдневно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ