• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маркери За Суво Бришење, Врв На Длето, Зелена, Десетина

Маркери За Суво Бришење, Врв На Длето, Зелена, Десетина

 
DEN 79.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Експо Маркер За Суво Бришење, Врв на Длето, Зелена, Десетина Задебелени бои командува внимание дури и на далечина, што е совршено за канцеларијата и училницата. Користете за пишување на табли, стакло и повеќето непорозни површини. Задебелена боја командува внимание, дури и на далечина. Брзо сушење, мастило отпорно на размаска. Лесно брише. Користете за пишување на табли, стакло и повеќето непорозни површини. Број На Модел : 83004.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ