• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
МАРКЕТИНГ АД Уметност Алхемија - Опал Магија Восок-Сина Кадифе .68оз УПЦ 655350964269

МАРКЕТИНГ АД Уметност Алхемија - Опал Магија Восок-Сина Кадифе .68оз УПЦ 655350964269

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметност Алхемија - Опал Магија Восок-Сина Кадифе .68оз (20мл) Прекрасна паста базирана на пчелин восок која ви нуди два одлични ефекти во еден производ. Магичниот Восок од опал има посебна непроѕирна, но сепак трајна завршница. Тоа ќе ви даде сјајни резултати исполнети со боја на темни површини и нежни бисерни иридесцентни ефекти на посветла позадина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ