• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Користени-Леново ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i7 - @ 3. GHz, 24GB DDR3, НОВИ 128GB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер, НОВА Тастатура + Глувчето, No OS

Користени-Леново ThinkCentre M93p, TWR, Intel Core i7 - @ 3. GHz, 24GB DDR3, НОВИ 128GB SSD, DVD-RW, Wi - Fi, VGA На HDMI Адаптер,

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Користен леново Think Centre M93p кула (TWR) компјутер напојуван Од Intel Core i7-4770 @ 3.40 GHz (4-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 24 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 128 GB SSD. Овој компјутер нема инсталиран ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Купувачот е одговорен за стекнување и инсталирање на сопствена верзија На Виндоус или друг ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i7-4770 @ 3.40 GHz (4-та генерација). 24 GB DDR3 НОВИ 128 GB SSD.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ