• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Врвови Со Плус Големина Мода Зимски Обични Врвови Со Долги Ракави Дами Тркалезно Деколте Печатење Дуксер Блуза Маичка Џемпер до 65% попуст

Женски Врвови Со Плус Големина Мода Зимски Обични Врвови Со Долги Ракави Дами Тркалезно Деколте Печатење Дуксер Блуза Маичка

 
DEN 156.64

Количина на стоки
Достапно на барање

37 "Ракав : 60см/23.52 "Ракав : 64см/25.26 "Должина : 72cm/28. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80" Ракав : 58cm/22.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима.77" Рамо : 54cm/21.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ