• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Судора Неонски Розова Лента За Глава И Нараквици Во Собата

Судора Неонски Розова Лента За Глава И Нараквици Во Собата

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапно во над 15 различни бои - ова е еден од најпопуларните комплети на ленти за пот што треба да ги понудиме. Комплетот доаѓа со 1 лента за глава и 2 нараквици. Ако треба да ги усогласите овие со вашиот дрес, не пот. Комплетот за пот е достапен во живописни бои! Вклучувајќи црна, бела, сина, розова, портокалова, жолта, црвена, зелена, виолетова, неонска сина, неонска зелена, неонска розова, неонска жолта и неонска портокалова. Ние секогаш додаваме повеќе бои! Бродови Истиот Ден. Идеален за кошарка, тенис, трчање, возење велосипед и многу повеќе! Ултра Удобен и Издржлив! 80% Памук, 12% Спандекс И 8% Најлон. лентите за глава со ленти за пот се совршен додаток ако работите на вашиот костим од 80-тите. Купи за целиот тим или само за себе! Одговарајте со вашата униформа. 10% од продажбата на пот за рак на дојка е донирана на Националната Фондација За Рак на Дојка. Вклучува : Една Лента За Потење И Две Нараквици. Ултра Удобен и Издржлив : 80% памук, 12% Спандекс И 8% Најлон. Супер Абсорбента : Луксузниот памук од фротир помага да се апсорбира повеќе пот и да престане да капе. Мулти Спорт Употреба : Одлично за вежбање, спортски тимови, бејзбол, кошарка, фудбал, тенис, софтбол, одбојка, лакрос, хокеј на терен, гимнастика и многу повеќе. Купете за целиот тим или само за себе, и усогласете се со вашите униформи со повеќе бои!. Sweatband set set - (1 Лента За Глава и 2 Нараквици) Висококвалитетен Памук За Спорт И Многу Повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ