• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули Со Долги Ракави

Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Маици Со Долги Ракави Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Жени Дами Патент Копче Долги Ракави Лабава Шифон Кошула Облека Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Шифон Декорација : Патент Блуза Должина : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Модна Тежина : 150~220 (С-5ХЛ) што добивате : 1xwomenени Кошула : S Биста : 102cm/40.16" Ракав : 60cm/23.62" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 73cm/28.74" . Големина : М Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 74см/29.13". Големина : L Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 63cm/24.80 "Рамо : 43.5 cm/17.13 " Должина : 76.5 cm/30.12". Големина : XXL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXL Биста : 132cm/51.97 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 46.5 cm/18.31 "Должина : 79.5 cm/31.30". Големина : XXXXL Биста : 140cm/55.12 "Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 48cm/18.90 "Должина : 81cm/31.89". Големина : ХХХХХХЛ Биста : 148см/58.27" Ракав : 67см/26.38 "Рамо : 49.5 см/19.49 " Должина : 82.5 см/32.48" Долги Ракави Блузи За Жени. Жените Долги Ракави Врвови Време И Тру. Жени Со Долги Ракави. Врвови Со долги Ракави : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Блузи со Долги Ракави за Жени Блузи Со Долги Ракави Со Долги Ракави Женски Женски Блузи Со Долги Ракави Удобни Женски Кошули.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ