• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сложувалка На Љубителот на мачки

Сложувалка На Љубителот на мачки

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во часови забава со 54 наши омилени мачки Со Оваа Мачка Љубовници 1000-Парче Сложувалка Од Игрите На Ридли! Додека ги поврзувате парчињата, ќе ги откриете 54-те рачно илустрирани мачки инспирирани од миленичињата на нашиот тим! Исто така, ќе научите интересни карактеристики на секоја раса! Идеален подарок за секој љубител на мачки, оваа загатка може да се врами и да се претвори во ѕидна уметност во стандардна рамка 22 х 28. Рамката не е вклучена. Спакувани во илустрирана цевка со корисен водич за постер. Препорачана возраст : 10+ години. Големина на сложувалка : 21,6 х 27,5 големина На Кутија : 4,7 х 12,1 х 4,7 Сложувалка на Љубителот На Мачки Од 1000 Парчиња (Друго).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ