• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Розов Слон, 3 Месеци

Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Розов Слон, 3 Месеци

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна бебешка кожа. Нашите органски боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Нашите боди се суштински дел од гардеробата на бебето. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Розовиот Слон е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува органски боди. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ