• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дорман АС96012ПР Десно Управување Вратоврска Прачка Крајот Прилагодување Ракав За Специфични Џип Модели, црна Одговара изберете: 1999-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Дорман АС96012ПР Десно Управување Вратоврска Прачка Крајот Прилагодување Ракав За Специфични Џип Модели, црна Одговара изберете:

 
DEN 515.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој ракав за прилагодување на крајот на вратоврската за управување е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за да обезбеди сигурна замена за оригиналниот дел на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој ракав за прилагодување на крајот на прачката за управување е изграден за да одговара на вклопувањето и функцијата на делот за залихи на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Џип Гранд Чироки : 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ