• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вокер 235-Сензорот За Положба на Коленестото Вратило на Моторот Одговара изберете: 2000-ФОРД БИК, 2002 - МЕРКУР САМУР

Вокер 235-Сензорот За Положба на Коленестото Вратило на Моторот Одговара изберете: 2000-ФОРД БИК, 2002 - МЕРКУР САМУР

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вокер Производи сензорот за положба на коленестото вратило на моторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за положба на коленестото вратило на моторот за речиси секој автомобил на патот денес. Вокер Производи сензорот за положба на коленестото вратило на моторот е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Вокер 235-91219 Сензор За Положба На Коленестото Вратило На Моторот Одговара Изберете : 2000-2007 Форд БИК 6 Цил 3 Л 2000.2002 - 2005 МЕРКУР САМУР 6 Цил 3 Л 1996-1997 форд АЕРОСТАР 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ