• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Универзитетот Винсор И Њутн Четка, Серија 232, Кратка Рачка, Четка, 3 4

Универзитетот Винсор И Њутн Четка, Серија 232, Кратка Рачка, Четка, 3 4

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Четка За Универзитетот винсор и Њутн, Серија 232, Кратка Рачка, Џогер, 3/4"Добар квалитет, бела најлонска четка за коса која е доволно цврста за употреба со масло и акрилик и доволно мека за употреба со боја на вода. Идеален за уметници кои имаат потреба од четка за сите намени. За широки миења со разредена боја. Долготрајна беспрекорна ферула, Зачинета рачка од тврдо дрво, рачката има закосен врв за горење или стружење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ