• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мармонт Хил Шума Волк Врамени Ѕид Уметност, 16 24

Мармонт Хил Шума Волк Врамени Ѕид Уметност, 16 24

 
DEN 671.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Шумска Волк Врамена Ѕидна Уметност, ја карактеризира природната убавина на волкот на шетање и е двојно зголемена со визијата за снежна борова шума обложена на нејзиното крзно. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ