• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мишуовоти дами класичен злато англиско писмо иницијали приврзок за приврзок од синџирот на клучната коска ѓердан

Мишуовоти дами класичен злато англиско писмо иницијали приврзок за приврзок од синџирот на клучната коска ѓердан

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами Класичен Злато 26 англиски Букви Иницијали Приврзок За Приврзок Со Клучна Коска Карактеристика : Тип : Стил На Ѓердан : Женски Материјал : Легура нето тежина : Околу 8 гр Соодветни подароци прилики : Патување ;Свадба;Други. Натпревар со соодветна облека за различна пригода. Прекрасен подарок за вас и вашите женски пријатели. Фатете ја оваа прекрасна галантерија за вас.Содржина на пакетот : 1 Х Ѓердан Совршен За секоја пригода за давање подароци. Нашите производи многу симпатична, ви овозможи да се привлечат спротивниот пол во диплома партии и карневалски партии. Многу мал и Нежен. Едноставниот и класичен стил е погоден за различни прилики, без разлика дали станува збор за состанување, патување или излегување, тој е многу погоден за носење, а уникатниот стилски дизајн лесно се издвојува. Дизајнерските занаетчии создадоа одлично искуство за носење, кое е едноставно и индивидуално, но сепак прекрасно и елегантно. Никој нема да го пропушти и ќе добиете многу комплименти. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ