• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Fvwitlyh Жена Сандали Женска Платформа Високи Потпетици Фустан Сандали Ѕиркаат Пети Глуждот Лента Свадба Партија Вечер Чевли За Жени Невестата

Fvwitlyh Жена Сандали Женска Платформа Високи Потпетици Фустан Сандали Ѕиркаат Пети Глуждот Лента Свадба Партија Вечер Чевли

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Жени Плишани Влечки За Мечки Дами Мода Транспарентен Пвц Квадратна Глава Со Отворен Прст Дебела Балерина Папучи Со Висока Пета Женски Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : пвц. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Близок Прст. Висок Стил На пета : Буци Високи потпетици. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 8см/3.15". Висина на платформата : 2см/0,79". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Лесен Чевел за Одење,Удобен Дизајн На Лизгање,Амортизиран Избор,мода и Личност. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Сандали,Влечки,Чевли За Венчавки,чевли За забави ,Нелизгачки, Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ