• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Намачкајте Папки Со Датотеки, Исечете, Засилено Горно Јазиче, Легално, Бело

Намачкајте Папки Со Датотеки, Исечете, Засилено Горно Јазиче, Легално, Бело

 
DEN 135.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Потрајни од стандардните папки со датотеки, овие папки со датотеки со засилени двослојни јазичиња обезбедуваат дополнителна сила онаму каде што ви е најпотребно. Јазичињата се изградени посилни за да траат подолго. 1/3-исечените јазичиња доаѓаат во различни позиции за да помогнат да се намали времето на поднесување и враќање. Користете ги овие шарени папки за да категоризирате различни видови папки или да ги надополните боите или декорот на вашата компанија. Папките без киселина, со правна големина се направени од залиха од 11 поени. Smead Обоени 1/3 Јазичето Сече Правни Рециклирани Врвот Јазичето Папка, Бела, 100 / Кутија (Количина) потрајни од стандардните папки датотека. Засилено јазиче со 2 слоја. Живописните бои ви помагаат да кодирате датотеки за брза, лесна идентификација. Содржи 10% рециклирана содржина, 10% пост-потрошувачки материјал. Проширува 3/4" за поголем капацитет за складирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ