• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
oneOone Памук Дрес Темносина Ткаенина Череп Занает Проекти Декор Ткаенина Печатени Од Страна На Дворот Широк

oneOone Памук Дрес Темносина Ткаенина Череп Занает Проекти Декор Ткаенина Печатени Од Страна На Дворот Широк

 
DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно на барање

* Карактеристика : Средна Тежина, Нормално 2-Насочно Истегнување . Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. * Нега За Перење : Машинско Перење На 30, Сушење На Тивок Оган, Пеглање на Ниска Температура. Поради тоа како дресот е плетен, постои природна еластичност без користење на растегливи влакна како еластан.* За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали за ткаенина и ексклузивни отпечатоци.Печатење ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. ® Дресот е еднократна памучна ткаенина која е позната по својата истегнување и мекост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ