• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Компатибилен Со Ултра Телефонска Кутија Samsung Galaxy S, Силиконски Заштитни Цвеќиња За Тинејџерка Момче Случај За Samsung Galaxy S Ултра

Компатибилен Со Ултра Телефонска Кутија Samsung Galaxy S, Силиконски Заштитни Цвеќиња За Тинејџерка Момче Случај За Samsung

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Прецизно Сечење : нашата футрола за телефон овозможува лесен пристап до портата за полнење, приклучокот за слушалки, копчињата за јачина на звук и тивкото копче, што го олеснува инсталирањето и полетувањето.Услуга по Продажбата : нашиот главен приоритет е вашето задоволство. Ова осигурува дека објективот и екранот на камерата остануваат безбедни и без гребење. Ако наидете на какви било проблеми со куќиштето на нашиот телефон, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ги решиме сите проблеми во рок од 24 часа. Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ултра Телефон Случај, Цвеќиња - 155 Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Samsung Galaxy S23 Ултра.Заштита на Целото Тело : Изработена од висококвалитетен силикон, нашата футрола за телефон обезбедува свилено-мек допир и удобно држење, истовремено спречувајќи го вашиот телефон од случајни капки, испакнатини, прашина и гребнатини.Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го издвојува од останатите.Врвен Квалитеткористејќи материјали со највисок степен и технологија за ласерско печатење за да испорачате неверојатен дизајн Со квалитет Лесен за пристап до сите контроли, карактеристики и порти.Подигнат Дизајн На Камерата : нашата футрола за телефон има раб на подигнат екран од 2 мм и раб на камерата од 1,8 мм, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребнатини и испакнатини. Со широк избор НА HD мотиви за избор, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за вашиот личен стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ