• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Денсо 477-Ц Кондензатор Одговара избери: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

Денсо 477-Ц Кондензатор Одговара избери: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Како И сите компоненти НА Денсо За Прв Пат Фита" А/Ц, КОНДЕНЗАТОРИТЕ НА ДЕНСО се дизајнирани и произведени за беспрекорно интегрирање со оригиналниот систем за климатизација на возилото. ДЕНСО кондензаторите се совпаѓаат со ОЕ кондензаторите во секој репер. Повеќекратен проток, подладување и најновите стилови на серпентина кондензатор се нудат за да обезбедат оптимална конфигурација за секоја апликација. А/Ц Кондензатор Одговара Изберете : 2005-2011 КАДИЛАК СТС 2004-2009 КАДИЛАК СРХ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ