• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вондерплеј Велосипед за 2-Годишни Деца, ЕВА Гуми И Тркала За Обука, Одлично За Почетници

Вондерплеј Велосипед за 2-Годишни Деца, ЕВА Гуми И Тркала За Обука, Одлично За Почетници

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Лесно Склопување-80% од велосипедот е склопен, само треба да ги составите останатите 20% делови заедно. Општо земено, ќе бидат потребни 30 минути за да се заврши целата рата.ИЗДРЖЛИВ Овој 12" велосипедот е идеален за деца на возраст од 2-4 години.ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Одличен избор Како подарок За Божиќ или Роденден за деца. 12 инчен Велосипед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ