• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Постави Два Костими За Капење Костими За Капење

Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Постави Два Костими За Капење Костими За Капење

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Постави Дводелни Костими За Капење Костими За Капење . ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Засади зелена, Стилска и елегантна Удобна интеграција, длабок дизајн На Вратот на телото, мек и удобен добар најлон 2.Удобен Стилски Удобен костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, ќе ви се допадне! Точка специфики . Пол : Жени . Сезона : Лето . Повод : Дневно, базен, Море . Материјал : 85% Полиестер + 15% Спандекс Декорација : Танкини Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : декорација на Мушка (лесна за паѓање) Стил : Стилски,Каузален . Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа) . ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Поставете Дводелни Костими за Капење Костими за Капење. Материјал : Најлон. Големина : С Големина. : Мала Биста : 76-80см/29,92-31,50 "Под Биста : 72-76см/28,35-29,92 "Половината : 66-70см/25,98-27,56". Големина : М Големина. : Средна Биста : 80-84см/31.50-33.07 "Под Биста : 76-80см/29.92-31.50 "Половината : 70-74см/27.56-29.13". Големина : Л Големина. : Голема Биста : 84-88см/33,07-34,65 "Под Биста : 80-84см/31,50-33,07 "Половината : 74-78см/29,13-30,71". Големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 88-92см/34,65-36,22 "Под Биста : 84-88см/33,07-34,65 "Половината : 78-82см/30,71-32,28". Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 92-96см/36,22-37,80" Под Биста : 88-92см/34,65-36,22 "Половината : 82-76см/32,28-29,92".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ