• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Светло За Читање Монтирано На ѕид Минималистички Ѕидни Светла Лед Монтирано Светло За Читање Едноставен Агол На Полнење Ѕидна Светилка За Ѕидна Спална Соба За Хот?

Светло За Читање Монтирано На ѕид Минималистички Ѕидни Светла Лед Монтирано Светло За Читање Едноставен Агол На Полнење Ѕидна

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

светло за читање монтирано на ѕид минималистички ѕидни светла За Читање Поставено НА Ѕид Едноставно Аголно Ѕидно Светло За Спална Соба На Полнење За Хотелска Спална СОБА 100v-240v Топло Светло Спецификација : Тип На Ставка : ЛЕД Ѕид Ламба Материјал : Алуминиумска Легура.Основен Дел : Должина : 20см : Прибл. 7.9 во ширина : 5см : Прибл. 2.0 висина : 3см : Прибл. 1.2 Главата на светилката : Должина : Прибл. 12см/4.7 инчи, Дијаметар : Прибл. 3см/1.2 вклучување : 100-240вусб Излезни Параметри : 5В 2афреквенција : 50хз/60хздали Агол : Јесинсталациски Режим : Отворена Инсталацијагруто Тежина : Прибл. 469g/16.5 oz Пакет Листа : 1 x LED Ѕид Светилка2 x Завртки2 x Проширување Цевки Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки поради рачно мерење. Моден Дизајн : ѕидната светилка е инспирирана од употребата на просторот, претставувајќи едноставен и стилски стил кој може да се интегрира во различни стилови на украсување на домот. Светло за читање : ѕидното светло има универзална глава што може да се ротира од 350 степени и 90 степени, без разлика дали лежите или седите, можете да добиете соодветен агол на осветлување. Мултифункционално : ОВА светло за читање НА led wallид доаѓа со ИЗЛЕЗНА порта USB 5 V 2 A за полнење на вашите мобилни уреди како што се мобилни телефони, таблети итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ