• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дете Момчиња Новина Смешен Хумор Флип Маица Тркалезен Врат Маичка Со Кратки Ракави За Деца Момчиња Х 110

Дете Момчиња Новина Смешен Хумор Флип Маица Тркалезен Врат Маичка Со Кратки Ракави За Деца Момчиња Х 110

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРАШАЈ МЕ ЗА Мојата Жирафа Детска Новина Смешен Хумор Флип Маица Круг Вратот Кратки Ракави Маица 3 До 14 Години Деца. Материјал : памучни мешани ткаенини. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА врвови. Големина на пакетот : 20х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 100 Биста : 68см/26.77" Ракав : 14см/5.51" Должина : 44см/17.32" Препорачана возраст : 3-4 Годинаголемина : 110 биста : 74см/29.13" Ракав : 15см/5.91" Должина : 46см/18.11" Препорачана возраст : 5-6 Годинаголемина : 120 биста : 80см/31.50" Ракав : 16см/6.30" Должина : 50см/19.69" Препорачана возраст : 6-8 годинаголемина : 130 биста : 83см/32.68" Ракав : 16.5 см/6.50" должина : 52см/20.47" препорачана возраст : 8-9 годинаголемина : 140 Биста : 86см/33.86" ракав : 18см/7.09" должина : 54см/21.26" препорачана возраст : 9-10 годинаголемина : 150 биста : 92см/36.22" Ракав : 18см/7.09" должина : 58см/22.83" препорачана возраст : 11-12 Годинаголемина : 160см : 98см/38.58" ракав : 19см/7.48" должина : 62см/24.41" препорачана возраст : 13-14 Години Прашајте ме За мојата жирафа детска новина смешен хумор флип маица кружен врат маица со Кратки ракави 3 До 14 Години Деца. Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно.Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебиња. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Дете.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ