• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ткаенина Широк Балкон Лента Половина Спална Завеса Дома Текстил

Ткаенина Широк Балкон Лента Половина Спална Завеса Дома Текстил

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата. Поседувајте ја оваа елегантна и завеса, вашата куќа ќе биде поубава и ;Материјал : Боја На Полиестер (може да се пере) : како што покажува сликата мазна, мека и удобна, погодна за бојата на домот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исто.Количина : 1 Pc Curtain Може да се користи како завеса на вратата, завеса на прозорецот или позадина за приказ на прозорецот на продавницата.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава Ентони од пазарот На Џојбај. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Поседувајте ја оваа елегантна и завеса, вашата куќа ќе биде поубава и; Создадете убав и модерен додаток за декорацијата на вашиот дом; Големина(L x W) : 100cm x 200cm Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. надеж разбирање Грижа за перење : Машинско Перење во ладна вода, нежен циклус, не избелувајте, исушете се. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив.Опис количина : 1 Pc Good подароци за вашите родители, пријатели и колеги;Големина (L x W) : 100cm x 200cmseled материјал, силен, долготраен и со помала веројатност да искине или искине, исклучителна изработка;Стил : Модерна Нега За Перење : Машинско Перење во ладна вода, нежен циклус, не избелувајте, исушете го. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ