• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Соимои Остава Печатење, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина, Материјали За Шиење, Зелена Вар

Соимои Остава Печатење, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

● НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина. ① КАРАКТЕРИСТИКИ : предиво брои-60-ти*60-ти Завиткајте : 60 Ткаенини-60, Густина : 92*88, Тежина : 3,52 Мл ПО ДВОР ГСМ. ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ