• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флеш Мебел Живописен Цреша Домат И Хром Вртливата Задача Канцелариски Стол Со Тракторско Седиште

Флеш Мебел Живописен Цреша Домат И Хром Вртливата Задача Канцелариски Стол Со Тракторско Седиште

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Променете го изгледот во вашата домашна канцеларија со овој шарен живописен стол за задачи од цреша домати. Обликуваното тракторско седиште нуди огромна удобност и може да се исчисти со растворувач и средство за чистење на база на вода, како што е пена. Столот ротира 360 степени за да обезбеди лесен пристап до поголем опсег на површина. Рачката за пневматско прилагодување ќе ви овозможи лесно да го прилагодите седиштето до саканата висина. Тркалцата со двојни тркала обезбедуваат лесно движење низ просторот. Малата рамка на овој стол нема да зазема многу простор ако работи во мала област. Современа Задача Канцеларија Стол. Цреша Домат Заврши. Удобност Обликувани" Трактор " Седиште. Пластична Конструкција Со Висока Густина. 360 Степен Вртливо Седиште. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. 5.5 " Прилагодување На Опсегот На Висина. 5-Ѕвезда Хром База со Двојна Тркала Тркалца. Дизајниран Само За Станбена Употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ