• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кид Куди-Човек НА Месечината III: Избраниот-Рап Винил ЛП

Кид Куди-Човек НА Месечината III: Избраниот-Рап Винил ЛП

 
DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кид Куди-Човек НА Месечината III : Избраниот е седмиот студиски албум На Американскиот музичар Кид Куди, објавен на 11 декември 2020 година. Тоа е последниот дел Од Човекот На Куди на месечината трилогија на албуми. Кид Куди. Човекот НА МЕСЕЧИНАТА ТРЕТО : Избраниот. Ексклузивен Винил во портокалова боја . Рап / Хип-Хоп лп. 2020 ослободување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ