• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЗЕН ГРАДИНА КОРА И СТАП ПОЗАДИНА ОД ЦИМЕРИ

ЗЕН ГРАДИНА КОРА И СТАП ПОЗАДИНА ОД ЦИМЕРИ

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Обидете се да се спротивстави на оваа прекрасна Зен Градина Кора и стап позадина дизајн Од Waverly. Печатени на најквалитетен винил, вашата позадина е ветре за инсталирање! За да висат, користете помазна за да помогнете во истиснување на меурчиња или брчки. Репозиционирање и повторна употреба онолку често колку што би сакале без да се грижите дека ќе ги оштетите ѕидовите или ќе оставите остатоци зад себе. 1 ролна - 18 инчи широк х 18,86 стапки. Пад натпревар, 16.75 повторете. Излупете и залепете за нанесување-без вода, без паста, без неред. 100% отстранлив кора и стап позадина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ