• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кадифе Мираж Јака Големина Црна

Кадифе Мираж Јака Големина Црна

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова Е Кадифена Мираж Јака Големина 18 Црна. Оваа кадифена фатаморгана е одличен класичен предмет за јаки и поводници од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 70 долари не можеш да пропуштиш. Ново. Јаки за кучиња и Каишки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ