• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стив Мадден Венги Дожд од дожд

Стив Мадден Венги Дожд од дожд

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Еве е Веџи дека сакаш да карпаш! Со скриен клин ѓон, горниот дел од дождот, и удобните двокреветни патенти, оваа патики испорачува легален, лежерен изглед што универзално ласкави. Горниот дел од дожд. 2,75 инчи скриен клин. Функционално внатре и надворешни патенти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ